NOVÝ (UŽ 4.) ČESKÝ REKORD: 641 BULL PSŮ NA JEDNOM MÍSTĚ!

Stalo se tak v sobotu 30. září od 12 do 17 hod. v Praze 4 v Centrálním parku na Pankráci za dozoru komisaře z agentury Dobrý den, díky čemuž bude rovněž zaznamenán v České knize rekordů.

I letos byli nejpočetnějším plemenem stafbulíci. Tady je přehled všech (a vedle v závorce pro srovnání loňský počet, kdy se sešlo celkem 483 bull psů):
202 – stafbulíci /181/
162 – bulíci standard /138/
135 – amstafové /60/
54 – pitbulové /47/
34 – kříženci /40/
28 – american bully /loni jsme je nepočítali zvlášť/
26 – minibulíci /17/

FOTKY od oficiální fotografky Katky Kopčilové najdete tady
(při jakémkoliv veřejném užití prosíme uvést: Foto: Katka Kopčilová, Bullsraz 2017)

BULL SRAZ POMÁHÁ: 35 TISÍC + UMÍSTĚNÁ FENKA

Maya z BRS – právě umístěná

Přímo na srazu byla předána materiální sbírka od Kampaně na pomoc psům pro přítomný slovenský spolek Bullterier Rescue Slovakia v hodnotě téměř 17 tisíc korun. Během akce našla nový domov Maya ze Slovenska, kterou nabízel už zmíněný spolek BRS.
Dále na srazu probíhal prodej sušenek na pomoc pro Amálku – kříženku bulíka, nedávno odchycenou. Prodej vynesl téměř 8 tisíc korun a bude použit na úhradu vážné operace.
Část výtěžku z prodeje originálních srazových triček (od Bullportal) jde na pomoc zachráněnému týranému bulíčkovi Ragnarovi (event. jinému v nouzi – dle situace) – celkem jde o cca 6 tisíc Kč.
V neposledních řadě jde na pomoc bulíkům v nouzi dalších 1 100 Kč z prodeje Bull Kalendáře 2018 (od Andrea Těšínská) a 2 900 Kč z prodeje Deníku ukecaného bulíka během srazu (použití těchto peněz viz: www.denikbulika.cz

 

BULL SRAZ V MÉDIÍCH:

Opravdu vydařenou reportáž o našem srazu odvysílala TV Barrandov v hlavních zprávách – pusťte si ji zde.

Krásné video natočil na srazu také komisař z agentury Dobrý den – to si pusťte tady. Pan Rafaj dále účastníkům vzkazuje:
Nabídka pro účastníky rekordního pokusu – kdo máte zájem o pamětní list, certifikát, popř. o Českou knihu rekordů se jmenováním Vás i Vašeho psa, pošlete na email agentura@dobryden.cz objednávku obsahující Vaše jméno a adresu, rasu, jméno, popř. fotografii Vašeho psího kámoše. Pamětní list je za pajdu, certifikát stojí 150,- Kč a kniha čtyři kila, přičemž je k ní certifikát zdarma  Tož tak. Ahoj a haf. raf

Článek vyšel i na zpravodajském webu o dění v Praze 4 – čtěte zde.

Další článek na webu Mostecko – tady.

Další nádherné video připravil Generální partner sraz YOGGIES:

FB UDÁLOST TADY

Předchozí rekordy:
I. v červnu 2014 – 330 bull psů
II. v říjnu 2015 – 394 bull psů
III. v říjnu 2016 – 483 bull psů
a všechny tři rekordy byly oficiálně zapsané v České knize rekordů!

SRAZ SE TÝKÁ TĚCHTO PLEMEN (DLE FCI):

Teriéři typu bull (3.3.)
• Americký stafordširský teriér
• Bulteriér
• Miniaturní bulteriér
• Stafordšírský bulteriér
Dále též americký pitbul – neuznaná plemena (11.)
PLUS american bully a kříženci, kteří se na první pohled podobají některému z uvedených plemen.

A CO KUPÍROVANÍ PSI?
Dle ofic. stanoviska z Ministerstva zemědělství se mohou srazu zúčastnit a být zapsaní do rekordu, jen se nesmějí zúčastnit doprovodných soutěží.

ZÁSADNÍ VĚC:
Na akci NEBUDE POVOLENO volné pobíhání psů, POVINNÉ je mít psa NA VODÍTKU (bude striktně vyžadováno!). Máte-li pejska „trochu ostřejšího“ a nejste si úplně jistí, jak bude reagovat na větší počet psů, radši mu dejte náhubek.
Naším zájmem je uspořádat POHODOVOU A PRIMA AKCI.

Základní podmínky:
Psi musí být zdraví, s platným očkováním dle zákona. Každý účastník je povinen řídit se zákonem 246/1992 Sb. na ochranu zvířat proti týrání. Akce se nesmí zúčastnit háravé feny a feny ve vysokém stupni březosti. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem a jeho majitelem, ani za ztrátu či úhyn psa.

Něco nejasného? Koukněte na nejčastější dotazy a odpovědi na ně zde.

Pomoc pro Ragnárka

Prodej srazových triček a mikin (speciální edice jen pro Rekord Bull Sraz 2017 od Bullportalu) tentokrát pomáhá bulíčkovi Ragnárkovi, který si zatím neužil zrovna moc dobrý život… naštěstí už je v laskavé péči hodných lidí Lenky a Ondřeje a daří se mu každý den lépe a lépe. Z každého prodaného trička jde na pomoc právě Ragnárkovi celá padesátikoruna! 

Je vidět, že se Ragnárek a jeho nová „sestřička“ Doll mají rádi 🙂
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus