Pozor hlášení!

brenV sobotu mě bytná vykartáčovala a vzala na výlet do stověžaté matičky.

Už už to vypadalo, že jedeme na slony a opice, ale zahnuli se mnou dřív. Hele, že by Matějská? Nu nebylo tomu tak, všude zelený tabule, prej festival zvířat. Paráda, řekl jsem si . Já jsem zvíře, tak je to i moje akce a zvesela jsem uháněl vstříc zážitkům. No, dorazili jsme k fontáně, kde teda nebyla voda, ale zase se tam urodilo bulíků, až jsem se lekl, že jsem v bull nebi, ale protože bytná byla se mnou, řekl jsem si, že stále kráčím po zemi… Tu by totiž asi do nebe nevzali, páč zlobí :).

Hned jsme se zařadili do nějaké fronty. A jéje, to vypadalo jako výstava, stáhnul jsem ocas mezi nohy a se slovy “No nic, tak já jdu”, jsem se  chystal zmizet po anglicku. Bytná zasáhla: “Brene ty koni, to není výstava, to je Bull rekord sraz , to zařizuje Káťa s Billem, tak neblbni!”

Tak jsem se uklidnil, protože Katka je má dobrá kamarádka a Bill je prostě náš Bulldo guru, a tudíž jsem byl přesvědčen, že to bude super a nikdo po mě žádný blbosti jako postoj chtít nebude.

Odpoledne bylo plné úžasných soutěží, smíchu a pohody. Počasí bylo super, žádná síra nepadala, svítilo sluníčko a bylo nám fajn :). Já si to užil naprosto skvěle. Jako král jsem přijímal dámské návštěvy nejen klabatých krásek, ale i rozesmátých pitbullek, stafinek, amstafinek a jinejch bull krásek. Dokonce se začíná klubat můj vlastní fanklub a pomluvy o tom , že jsem Don Juan z Jihu Čech nejsou vůbec pravdivé :).

Potkal jsem i spoustu kámošů jak psích kluků tak i dvounožců a užíval si úžasnou pozornost a drbáníčko. Takže za mě příště jedu zas a doufám, že se mi harém rozroste tak, že tu 500 zkrátka hravě překonáme.

Bull zdar

Váš Ukecaný bulík Bren
(a pište mi na bren@haf-mnau.cz!)