KAŽDÝ ÚČASTNÍK OBDRŽÍ DÁRKY OD SPONZORŮ AKCE + DALŠÍ HODNOTNÉ DÁRKY MŮŽETE VYHRÁT V TOMBOLE! Mockrát všem partnerům za tuto podporu děkujeme!

Díky Nadaci na ochranu zvířat a firmě Yoggies mají letos všichni účastníci účast ZCELA ZDARMA!!!

Pro letošek jsme připravili velmi zábavnou novinku – tombolu s atraktivními cenami. V předchozích letech dostával dárek každý 10. účastník. Došli jsme k závěru, že mnohem férovější bude nechat přidělení dárků paní Štěstěně. Takže letos budeme stejný počet dárků (jakoby dostával každý 10. účastník) losovat. Lístky do tomboly nebudou na prodej – losovat se budou jen čísla už registrovaných účastníků rekordu!

A na jaké dárky se tedy můžete těšit?

Jsme hrdí, že nás letos významně podpoří ryze česká značka vysoce kvalitního krmení pro psy a kočky YOGGIES – GENERÁLNÍ PARTNER BULL SRAZU 2017!

Každý účastník dostane tašku se vzorkem krmiva Yoggies Active, praktický kelímek s odměrkou ad. překvapení. Do tomboly a zábavných soutěží pak firma věnuje 4kg a 1,2kg pytle granulí Yoggies Active. A speciálně pro soutěž „Že si nevezmeš buřta“ věnuje Fitness kostičky. Nejmladší účastník srazu pak dostane 4 kg Yoggies Active Mini a nejstarší 4 kg granulí Jehněčí s bílou rybou.

 

ENERGY VETS firmou Energy Vet spolupracujeme už také delší dobu – celý tento rok např. věnuje hodnotné dárky pro nové předplatitele našeho časopisu.

Věnuje hodnotné dárky pro účastníky (přípravky pro lepší život pejsků i jejich pánů) a na místě bude opět poskytovat poradnu pro pejskaře (zdarma) – o zdraví, kondici atd.

 

logo pp

Tvorba výstražných cedulí a dárkových předmětů z vašich vlastních fotek WWW.POZORPES.CZ. Do tomboly věnuje poukazy na cedulky dle vlastního zadání zcela ZDARMA!

 

BULLPORTAL – oblečení s jedinečnými motivy všech bull plemen. Možnost též vytvoření vlastního motivu na přání. Letos vyrobil originální srazová trika a mikiny – objednat je můžete zde. Z každého(!) prodaného trička/mikiny půjde celých 50 Kč na pomoc bulíčkovi Ragnárkovi, který se s pomocí své nové rodiny statečně dostává ze všech svých zdravotních potíží  Peníze, které se nevyužijí pro něj, budou použity na jiného pejska/pejsky v nouzi – vždy se o tom dozvíte i tady u nás.

Bullportal věnuje dárky do tomboly a vítězům doprovodných soutěží (trička, samolepky…) a úplně každý účastník dostane voucher s 10% slevou.

Najdete je také na FB zde. 

 

Česká firma MyStaff je milým nováčkem mezi našimi partnery. Každému účastníkovi věnuje poukaz na slevu a do tomboly obojky a luxusní klíčenky s nápisem Bullsraz 2017.

 

Firma CANIS BULL na místě bude mít opět svůj stánek, kde můžete zakoupit spoustu krásných věciček s bull motivy!

Každý účastník dostane slevový poukaz, a dále se v tombole a soutěžích bude hrát o 50 igelitek s hrnkem a propiskou, jubilejní 500. pes dostane poukaz na 1000  Kč a pokud se dostaví 600., tak se může těšit dokonce na poukaz na 1500 Kč! 

Nadace na ochranu zvířat je naším významným partnerem od samého začátku. Pořádá Světový den zvířat, v jehož rámci se náš sraz koná. Nesmírně si vážíme toho, co Nadace dělá pro opuštěná a týraná zvířata a je pro nás ctí, že můžeme takto úzce spolupracovat.

 

Dárky na fotkách:

Obojky a klíčenky od MYSTAFF
Hrnky od CANIS BULL

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus