Děkujeme našim milým partnerům za podporu – letos (2018) se můžete těšit na tyto (dárky postupně upřesníme zde):

Jsme hrdí, že i letos nás významně podpoří ryze česká značka vysoce kvalitního krmení pro psy a kočky YOGGIES – GENERÁLNÍ PARTNER BULL SRAZU 2017 & 2018!

Každý účastník dostane od Yoggies tašku s dárky, do soutěží pak firma věnuje další hodnotné ňamky…

 

BULLPORTAL – oblečení s jedinečnými motivy všech bull plemen. Možnost též vytvoření vlastního motivu na přání. Letos vyrobil originální srazová trika a tílkaobjednat je můžete zde. Z každého(!) prodaného trička/tílka půjde celých 50 Kč na pomoc Bulíkům v nouzi.

Bullportal věnuje i krásné dárky do soutěží… 

Najdete ho i na FB zde. 

 

 

 

 

Firma CANIS BULL letos připravila originální srazové obojky a na místě bude mít opět svůj stánek, kde můžete zakoupit spoustu krásných věciček s bull motivy! 

Bull Sraz 2018 Obojky jsou k dispozici v mnoha barvách, ve 3 provedeních (bez podšití, podšité fleecem a podšité softshelem), v několika šířkách… A pozor!!! Z každého prodaného obojku zašle CANIS BULL 25 Kč na Bulíky v nouzi  Mockrát za to děkujeme  Platba jde hromadně vždy 1x měsíčně na transparentní účet azylu.

Obojky vybírejte přímo zde na e-shopu Canis Bull

Každý účastník dostane od Canis Bull dáreček a další čekají  samozřejmě v soutěžích…

ENERGY VETS firmou Energy Vet spolupracujeme už také delší dobu – celý tento rok např. věnuje hodnotné dárky pro nové předplatitele časopisu HAF & MŇAU.

Věnuje hodnotné dárky pro účastníky (přípravky pro lepší život pejsků i jejich pánů) a na místě bude opět poskytovat poradnu pro pejskaře (zdarma) – o zdraví, kondici atd.

 

logo pp

Tvorba výstražných cedulí a dárkových předmětů z vašich vlastních fotek WWW.POZORPES.CZ. Do soutěží věnuje poukazy na cedulky dle vlastního zadání zcela ZDARMA!

 

Nadace na ochranu zvířat je naším významným partnerem od samého začátku. Pořádá Světový den zvířat, v jehož rámci se náš sraz koná. Nesmírně si vážíme toho, co Nadace dělá pro opuštěná a týraná zvířata a je pro nás ctí, že můžeme takto úzce spolupracovat.

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus