Děkujeme našim milým partnerům za podporu – letos (2018) se můžete těšit na tyto (dárky postupně upřesníme zde):

Jsme hrdí, že i letos nás významně podpoří ryze česká značka vysoce kvalitního krmení pro psy a kočky YOGGIES – GENERÁLNÍ PARTNER BULL SRAZU 2017 & 2018!

Každý účastník dostane od Yoggies tašku s dárky, do soutěží pak firma věnuje další hodnotné ňamky…

Česká rodinná firma Yoggies začala jako první u nás vyrábět za studena lisované granule, což je zcela nová generace zdravých krmiv. Jejich příprava probíhá šetrně – opakovaným vysoušením a slisováním, kdy teplota nepřestoupí 38 stupňů C! Díky tomu si suroviny zachovají veškeré biologicky aktivní látky ve své přirozené podobě. Proto se pak nemusí přidávat žádná éčka, ochucovadla, plnidla, ani nic chemického. Navíc se dají libovolně míchat i se syrovým masem nebo konzervou…
V Yoggies se snaží vymýšlet a dopřávat našim pejskům kvalitní potravu bez chemie, díky níž budou zdravější, vitálnější, a strávíme tak společně s nimi více krásných a veselých chvil bez starostí kvůli zbytečné veterinární péči, nemocem a starostem… Protože platí, že „Zdraví začíná v misce“®

 

BULLPORTAL – oblečení s jedinečnými motivy všech bull plemen. Možnost též vytvoření vlastního motivu na přání. Letos vyrobil originální srazová trika a tílkaobjednat je můžete zde. Z každého(!) prodaného trička/tílka půjde celých 50 Kč na pomoc Bulíkům v nouzi.

Bullportal věnuje i krásné dárky do soutěží… 

Najdete ho i na FB zde. 

 

 

 

 

Firma CANIS BULL letos připravila originální srazové obojky a na místě bude mít opět svůj stánek, kde můžete zakoupit spoustu krásných věciček s bull motivy! 

Bull Sraz 2018 Obojky jsou k dispozici v mnoha barvách, ve 3 provedeních (bez podšití, podšité fleecem a podšité softshelem), v několika šířkách… A pozor!!! Z každého prodaného obojku zašle CANIS BULL 25 Kč na Bulíky v nouzi  Mockrát za to děkujeme  Platba jde hromadně vždy 1x měsíčně na transparentní účet azylu.

Obojky vybírejte přímozde na e-shopu Canis Bull

Každý účastník dostane od Canis Bull dáreček a další čekají  samozřejmě v soutěžích…

Novým velmi milý partnerem je EMAN – krásné věcičky pro bulíčky ♥ 

Do soutěží na našem srazu věnuje obojky, zrcadlové bulíčky (brože), klíčenky a poukazy na slevu. Máte se na co těšit

 

ENERGY VETS firmou Energy Vet spolupracujeme už také delší dobu – celý tento rok např. věnuje hodnotné dárky pro nové předplatitele časopisu HAF & MŇAU.

Věnuje hodnotné dárky pro účastníky (přípravky pro lepší život pejsků i jejich pánů) a na místě bude opět poskytovat poradnu pro pejskaře (zdarma) – o zdraví, kondici atd.

 

logo pp

Tvorba výstražných cedulí a dárkových předmětů z vašich vlastních fotek WWW.POZORPES.CZ. Do soutěží věnuje poukazy na lamino cedulky dle vlastního zadání zcela ZDARMA!

 

 

American bully na našich srazech rapidně přibývá (od loňska už je sčítáme zvlášť), a tak se letos můžete těšit i na krásné věcičky od Bully Fashion – věnují dárky pro účastníky i lákavé odměny do soutěží (vše ještě upřesníme)

 

 

Obchůdek U Pitbulla, neboli Potřeby a služby pro pejsky otevřeli 14. února 2014 – kamenný obchod najdete v Praze 2 na Lublaňské ul. 30, e-shop tady. Na Bullsrazu se můžete těšit na prodejní stánek + dárky pro pejsky do soutěží a pro rekordního účastníka 🙂

 

 

 

První pomoc pro psa je komunita nadšenců, kteří chtějí šířit osvětu a třeba tím pomoct zachránit pár psích životů… Učí majitele hafanů (a nejen ty) jak poskytnout první pomoc pro psa v akutních a život ohrožujících stavech.

Všichni účastníci Bullsrazu obdrží slevu na semináře, kde se mohou vše naučit.

 

Nadace na ochranu zvířat je naším významným partnerem od samého začátku. Pořádá Světový den zvířat, v jehož rámci se náš sraz koná. Nesmírně si vážíme toho, co Nadace dělá pro opuštěná a týraná zvířata a je pro nás ctí, že můžeme takto úzce spolupracovat.

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus